Звернення народного депутата Євгена Дейдея до генерального прокурора Юрія Луценка містить ознаки конфлікту інтересів.

Такого висновку дійшли у Національному агентстві із запобігання корупції.

Так, було встановлено, що у вересні 2017 року Дейдей, будучи народним депутатом, направив депутатське звернення до генерального прокурора України, послуговуючись власним інтересом.

Як з’ясувала «Українська правда», Дейдей у своєму звернення просив Луценка з’ясувати «законність дій співробітників НАБУ у провадженні щодо отримання позики його дружиною». Йдеться про кримінальне провадження НАБУ щодо незаконного збагачення від 16 листопада 2016 року». Такий інтерес Дейдея службовці НАЗК розцінили як суперечність меж службовими функціями народного депутата та його приватними справами.

«В цьому випадку є ознаки порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, також звернення нардепа містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією», – зазначено в повідомленні.

У НАЗК підкреслили, що 10 травня вони викликали Євгена Дейдея, щоб він надав пояснення та зауваження щодо змісту складеного проти нього адміністративного протоколу. Але він не з’явився. Тому його повторно чекають у НАЗК 16 травня протягом робочого дня.

Як відомо, у листопаді 2016 року НАБУ розпочало розслідування фактів щодо імовірного збагачення народного депутата від «Народного фронту» Євгена Дейдея та членів його родини. ГПУ направила до Верховної Ради подання на притягнення Дейдея до кримінальної відповідальності, проте парламент не проголосував за зняття з нього депутатської недоторканності.

 

https://vykryvach.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/842089.jpghttps://vykryvach.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/842089.jpgВикривачНовиниЄвген Дейдей,НАБУ,НАЗКЗвернення народного депутата Євгена Дейдея до генерального прокурора Юрія Луценка містить ознаки конфлікту інтересів. Такого висновку дійшли у Національному агентстві із запобігання корупції. Так, було встановлено, що у вересні 2017 року Дейдей, будучи народним депутатом, направив депутатське звернення до генерального прокурора України, послуговуючись власним інтересом. Як з’ясувала «Українська правда», Дейдей у своєму...Викривач
Поширити посилання
FacebookTwitterGoogle+Telegram