Детективи НАБУ перевірять законність підстав придбання нардепом від “Опозиційного блоку” Сергієм Льовочкіним житлового будинку у Франції та 11 га землі в Київській області.

Про це повідомляє “Слово і діло” із посиланням на клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України до суду.

У НАБУ вважають, що народний депутат Сергій Льовочкін придбав житловий будинок у Франції, в муніципалітеті Сен-Жан-Кап-Ферра за більш ніж 40 мільйонів євро, законність підстав придбання якого не підтверджена доказами. У клопотанні зазначено, що нардеп в своїй декларації вказав цей будинок загальною площею майже 1 056 кв. м, однак без вказання його вартості. За інформацією ЗМІ, загальна вартість його склала більше 40 млн євро, що змусило НАБУ засумніватися в законності підстав його придбання.

Детектив просив суд надати доступ до ряду договорів про покупку Льовочкіним земельних ділянок в Обухові та Обухівському районі Київської області загальною площею понад 11 га. В НАБУ вважають, що покупка цієї землі і будинки у Франції не відповідають доходам Льовочкіна. Детектив попросив надати доступ до договорів про покупку землі з метою підтвердження або спростування можливих фактів незаконного збагачення внаслідок придбання у власність вищевказаної нерухомості.

НАБУ перевірить Льовочкіна через нерухомість у Франції на мільйони євроhttps://vykryvach.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/льовочкін600.jpghttps://vykryvach.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/льовочкін600.jpgВикривачНовиниДетективи НАБУ перевірять законність підстав придбання нардепом від 'Опозиційного блоку' Сергієм Льовочкіним житлового будинку у Франції та 11 га землі в Київській області. Про це повідомляє 'Слово і діло' із посиланням на клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України до суду. У НАБУ вважають, що народний депутат Сергій Льовочкін придбав житловий...Викривач
Поширити посилання
FacebookTwitterGoogle+Telegram