Детективи Національного антикорупційного бюро зафіксували факти корупції щонайменше на 15 підприємствах оборонно-промислового комплексу України.

Про це повідомляється на офіційній сторінці НАБУ.

Як стверджують у бюро, найчастіше йдеться про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, а також закупівлю товарів за завищеними цінами через компанії-посередники, наближені до керівництва держустанов. Ці дії призвели до завдання шкоди державі на суму понад 620 млн грн та 3 млн доларів США.

Детективи дійшли висновку, що ключову роль у впровадженні корупційних схем на підприємствах оборонно-промислового комплексу відіграють посадовці державних структур. Так, до цієї категорії належить кожен другий підозрюваний.

У повідомленні також зазначається, що, окрім розслідувань існуючих корупційних схем, детективи НАБУ запобігають появі нових.

«Виявляючи корупційні ризики, відповідно до вимог чинного законодавства вони звертаються до посадовців для їхнього усунення. Приміром, у такий спосіб вдалося запобігти закупівлі за завищеними цінами паливно-мастильних матеріалів та постачання обмундирування неналежної якості. Загалом, завдяки цій діяльності детективів НАБУ, вдалося запобігти розкраданню понад 130 млн грн», – говориться у повідомленні.

Нагадуємо, 3 березня 2018 року детективи НАБУ та прокурори САП повідомили посадовцям Збройних Сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод» (далі — ДП «ЛБТЗ») про завершення досудового розслідування за фактом розтрати ними понад 14 млн грн під час закупівлі двигунів для потреб Збройних Сил України.

Як повідомляв «Викривач», про те, що в Україні заробляють на війні, пишуть навіть закордонні ЗМІ. Зокрема, авторитетне видання The New York Times вийшло з публікацією про масштабні зловживання у військовій сфері.

https://vykryvach.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/nabuuu.jpghttps://vykryvach.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/nabuuu.jpgВикривачНовиниНАБУДетективи Національного антикорупційного бюро зафіксували факти корупції щонайменше на 15 підприємствах оборонно-промислового комплексу України. Про це повідомляється на офіційній сторінці НАБУ. Як стверджують у бюро, найчастіше йдеться про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, а також закупівлю товарів за завищеними цінами через компанії-посередники, наближені до керівництва держустанов....Викривач
Поширити посилання
FacebookTwitterGoogle+Telegram